Drzwi na zamówienie?
Wrocław wybiera Stolarstwo KS

drzwi na zamówienie wrocław

Wybór drzwi do mieszkania lub domu nie jest tak prosty, jak może się wydawać. W grę wchodzi szereg aspektów technicznych, wizualnych oraz funkcjonalnych. Jakie zawiasy wybrać? W którą stronę mają otwierać się drzwi? Z jakich materiałów je wykonać, by spełniały swoje zadanie, a przy tym, by cieszyły oko przez długie lata?

Korzystając z oferty drzwi na zamówienie wrocławskiej firmy Stolarstwo KS, nie musisz obawiać się nietrafionej decyzji. Jako projektanci i producenci drzwi drewnianych z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy profesjonalne doradztwo, fachowy projekt oraz staranne wykonanie – wszystko według Państwa potrzeb i oczekiwań!

Projektujemy i wykonujemy drzwi

  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
  • drzwi w formie standardowej oraz zrealizowane według oryginalnego, nietypowego pomysłu,
  • drzwi otwierane, przesuwne, rozsuwane, harmonijkowe i inne.

Zamówienia realizujemy „na wymiar”, wcześniej wykonując szczegółowe pomiary. Zanim przystąpimy do wykonania przedstawiamy wstępny projekt, który konsultujemy z Państwem. Uwzględniamy Państwa życzenia, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Drzwi wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystujemy drewno, farby i lakiery od sprawdzonych producentów.

Oprócz drzwi możemy wykonać na zamówienie również schody, meble na wymiar oraz inne elementy wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług stolarskich.

Jakie drewno na drzwi wewnętrzne?

Tak naprawdę wybór zależy od indywidualnych upodobań oraz kwoty, jaką są Państwo w stanie przeznaczyć na wykonanie drzwi.

Najtańszym gatunkiem, z którego wykonujemy drzwi na zamówienie we Wrocławiu, jest sosna – estetyczna i dobrze prezentująca się niemal w każdym wnętrzu. Jest ona jednak mniej wytrzymała niż na przykład dąb, który także doda uroku wnętrzom, a dodatkowo zapewni trwałość na wiele lat.

Proponujemy Państwu również drzwi wykonane z gatunków drewna egzotycznego. Bangkirai, massaranduba, garapa – to gatunki droższe, ale potrafią one zachwycić swoją niepowtarzalnością. Domu dodadzą natomiast wyjątkowego klimatu.

Stwórz wymarzone drzwi na zamówienie

Wrocław i obręb 50 km – w tym obszarze dojeżdżamy do Państwa bezpłatnie.
Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów zlecenia!