Schody drewniane – Wrocław i okolice

schody drewniane wrocław

Stolarstwo KS proponuje kompleksową ofertę projektowania i wykonania schodów we Wrocławiu i okolicach. Realizujemy schody standardowe, gięte, kręcone oraz wszelkie niestandardowe kształty dostosowane do Państwa potrzeb.

Projekt schodów

Nasze projekty schodów drewnianych powstają po szczegółowych konsultacjach z klientem. Staramy się jak najdokładniej poznać Państwa oczekiwania, zbieramy wymiary i oglądamy miejsce przeznaczone na konstrukcję.

Następnie przystępujemy do rozrysowania projektu. Zwracamy uwagę nie tylko na kształt schodów, ale również na elementy ich wykończenia. Przygotowujemy wstępny szkic, który przedstawiamy Państwu do akceptacji. Po uwzględnieniu uwag oraz wymianie spostrzeżeń przystępujemy do stworzenia ostatecznego projektu.

Wykonanie

Schody wykonujemy w uzgodnionym terminie, z wykorzystaniem wybranych przez Państwa materiałów. Oczywiście służymy fachowym doradztwem w wyborze zarówno gatunku drewna, jak i produktów potrzebnych do ich wykończenia, w tym lakierów czy olejów.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i dobrej jakości materiałach. Dzięki temu schody drewniane wykonane w naszej firmie wyróżniają się długą wytrzymałością i wysoką estetyką. Dbamy o każdy szczegół wykończenia.

Jakie drewno na schody?

Wybór odpowiedniego drewna jest bardzo istotny – powinno dobrze spełniać kilka funkcji. Praktyczność w codziennym użytkowaniu, trwałość oraz estetyczny wygląd – to najważniejsze z nich.

Proponujemy Państwu kilka gatunków drewna, z którego wykonujemy schody we Wrocławiu i okolicach:

  • dąb – najlepiej sprawdzi się przy często używanych schodach; jest to drewno twarde, wytrzymałe i odporne na śceranie,
  • sosna – jasnożółta barwa drewna delikatnie wkomponuje się w wystrój Państwa domu; jest ono miękkie i sprężyste, a także stosunkowo tanie, jednak mniej wytrzymałe od dębowego,
  • gatunki egzotyczne – w zależności od rodzaju posiadają różne właściwości; z pewnością dodadzą domowi elegancji i wytworności – dostępne różne barwy oraz struktury.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia, chętnie pomożemy wybrać najwłaściwszy dla Państwa gatunek – skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Schody drewniane Wrocław – z firmą Stolarstwo KS

Schody drewniane realizujemy z pasją i pomysłem. Oprócz nich proponujemy inne realizacje, które zwieńczą efekt i odświeżą wygląd Twojego domu.
Sprawdź pełną ofertę świadczonych przez nas usług stolarskich we Wrocławiu.