Usługi stolarskie

usługi stolarskie wrocław

KS stolarstwo we Wrocławiu zajmuje się obróbką drewna krajowego oraz egzotycznego przeznaczonego do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

W ramach oferowanych usług stolarskich we Wrocławiu podejmujemy się rozmaitych zleceń, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania.

Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem i starannością.

Projektujemy i wykonujemy

Zobacz nasze realizacje!

Przed wykonaniem i realizacją projektu przygotowujemy wstępny szkic, który konsultujemy z Państwem – służymy radą i dzielimy się spostrzeżeniami. Mogą nam Państwo zaufać – nasze wrocławskie usługi stolarskie objęte są gwarancją.

Podejmujemy się również realizacji innych, nietypowych zleceń stolarskich. Chcieliby Państwo coś zaproponować? Czekamy na telefon z pytaniami o nasze usługi! 889 246 197.

Wykorzystujemy:

Materiały, które pozyskujemy, pochodzą wyłącznie z pewnych źródeł i od sprawdzonych dostawców. Najwyższej jakości drewno to pewność znakomitego stanu oraz pięknego efektu przez długie lata.

Istnieje również możliwość wykonania schodów i stołów drewnianych, altan czy drzwi na zamówienie z drewna dostarczonego przez Państwa.

Wiele realizacji zabezpieczamy dodatkowo odpowiednimi lakierami i olejami. Używamy wyłącznie sprawdzonych produktów – firm Flugger, ICE czy Osmo. Dzięki wysokiej jakości powłoki nasze realizacje wykazują się świetną wytrzymałością oraz długotrwałą estetyką.

Czas oczekiwania na zlecenie:

  • przygotowanie projektu – od 2 do 3 dni,
  • wykonanie drewnianej realizacji – od 3 do 5 tygodni.

Czas wykonania zlecenia, jak i jego cena, zależą od wielkości oraz stopnia trudności zamówienia. Wszystkie szczegóły ustalamy z klientem przed podjęciem prac stolarskich. Prosimy o kontakt, chętnie dopasujemy ofertę do Państwa oczekiwań i możliwości.

Usługi stolarskie, Wrocław – dojeżdżamy do Państwa we Wrocławiu i okolicach. Do 50 km oferujemy bezpłatny dojazd.

Zdaj się na profesjonalistów! Z ekipą Stolarstwo KS możesz odmienić swój dom.